Eski bavulları atmayın, değerlendirin

202

Eski bavullarını atmaya kıyamayan insanlar şimdilerde bu bavullarını çok daha estetik bir şekilde kullanmaya başladılar.

Eski bavulları atmayın, değerlendirin

Eski bavulları atmayın, değerlendirin

Eski bavullarını atmaya kıyamayan insanlar şimdilerde bu bavullarını çok daha estetik bir şekilde kullanmaya başladılar. Son zamanların modası olan el yapımı dekorasyon eşyalarından en güzelleri arasında eski bavullardan yapılma şeyler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de eski bavuldan yapma havluluk ya da minik dolaplar.

Bu tarz bavullar tek bir taraftan duvara sabitlenebileceği gibi son zamanların modası olan dantellerden de faydalanılarak estetik bir görünüm elde edilebilir. Evde kullanılmayan danteller, bavulun üst kısmına pek çok farklı açıdan, şeffaf bant yardımı ile yapıştırılabilir. Böylelikle de bir yandan bu bavullardan yararlanabilindiği gibi diğer yandan da sezonun trendleri takip edilmiş olacaktır. Daha sonrasında dekoratif amaçlı kullanılabileceği gibi yukarıda belirtilen şekillerde de rahatlıkla kullanılabilirler.

Bir önceki yazımız olan Kağıttan kar tanesi nasıl yapılır başlıklı makalemizde craft, kağıt katlama sanatı ve kağıttan kar tanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019