Ev dekorasyonunda beyaz rengi kullanımı nasıl olmalı

401

Ev dekorasyonunda beyaz renk kullanımı nasıl olmalı? Evlerinizi dekore etmeden önce tercih etmeniz gereken renk beyaz ise, mutlaka temiz bir görünüme sahip olmalı ve uzun vadede yapacağınız dekorasyonlara uyum sağlamalıdır.

Ev dekorasyonunda beyaz rengi kullanımı nasıl olmalı

Ev dekorasyonunda beyaz renk kullanımı nasıl olmalı? Evlerinizi dekore etmeden önce tercih etmeniz gereken renk beyaz ise, mutlaka temiz bir görünüme sahip olmalı ve uzun vadede yapacağınız dekorasyonlara uyum sağlamalıdır. Uzun vadede renk değişikliği yapmak maddi ve zaman olarak zorluk çıkartabilir. Ev dekorasyonunun sade ve modern olması açısından kullanılan renkler arasında beyaz en sıklıkla tercih edilen bir renktir. Bazılarımıza göre artık klişe olmuş olabilir veya cansız bir renk diye düşünülebilir ama her zaman şık ve modern görünümüyle ev hanımlarının vazgeçilmezidir. Beyaz ev dekorasyonu genel anlamda sadelik ve modern görünüm simgesidir.

Evinizin daha sade ve ferah bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız beyaz mobilya modelleri tercihiniz olabilir. Mobilya seçiminde beyaz kullanıyorsak kesinlikle yardımcı renk ile tamamlamalıyız. Hayalinizdeki beyaz ev dekorasyonu canlandırın. Kullanılacak mobilyalara karar verin. Beyaz oturma odası dekorasyonu tercih edilmiş, duvarlarda beyaz. Bizce modern bir görünüm için oturma grubunun rengi farklı tercih edilebilir. Duvarlarımız beyaz, oturma grubu farklı bir renkte, tv ünitesi, konsol veya orta sehpa beyaz tercih edilip bir kombin yapılabilir. Burdan ortaya çıkacak sonuç ise modern beyaz ev dekorasyonu.

Bayanlarımız özellikle evlerinin her odası için farklı renk seçimleri, farklı aksesuar tercihleri yaparlar. Yatak odası genellikle pastel tonlarında, çocuk odası veya genç odası canlı renklerde boyanır. Mobilya seçimleri de renklere göre tercih edilir. Salon veya oturma odası için ise genellikle bayanların ortak tercihi beyazdır.

Sizler için düzenlediğimiz Hayalinizdeki Beyaz Ev Dekorasyonu Örnekleri galerimizde.

beyaz-ev-dekorasyonu-2

Bir önceki yazımız olan Polonya'da modern ev dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, ev dekorasyonu örnekleri ve modern ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. kadinicin.net dedi ki:

    makaleden çıkan sonuç ve gösterdiğiniz resim birbiri ile çok alakalı ve çok güzel bir sonuç için okuyuculara güzel örnekler verecektir tahminimce anlatılan ile resim güzel pekiştirilmiş. 🙂

  2. Eryaman Çilingir dedi ki:

    gerçekten çok şık duruyor evimizde bunu kullanıcam teşekkürler

  3. Ev Dekorasyonu dedi ki:

    Ev dekorasyonunda modern fikirler her zaman ilgimi çekmiştir. Teşekkürler.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019