Ev dekorasyonunda ilginç askılar

223

Yaşam alanlarının çok daha kullanışlı hale gelmesini sağlayan parçalardan bir tanesi olan askılar, son zamanlarda oldukça farklı şekillerde karşımıza çıkıyor.

Ev dekorasyonunda ilginç askılar

Ev dekorasyonunda ilginç askılar

Yaşam alanlarının çok daha kullanışlı hale gelmesini sağlayan parçalardan bir tanesi olan askılar, son zamanlarda oldukça farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Öyle ki artık askılar, kendilerine ait bir tarz oluşturdu. Duvarlara takılacak askıları seçerken insanlar mümkün olan en farklı şekillerdekileri seçmeye başladılar.

Evin istenilen her yerinde kullanılabilen ilginç askılar, evlerin kendilerine ait tarzlarını da belirliyorlar. Modern sanatın en farklı örnekleri, insan siluetleri, hayvanlar gibi birçok farklı desen askılardaki yerlerini almaya başladı. Böylelikle de bir evin en ufak ayrıntılarından bir tanesi olan askılar da kendilerine ait bir tarza sahip olmaya başlamıştır. Bu tarz askıların pek çok çeşidini insanlar artık pek çok yerde rahatlıkla bulabilirler.

Bir önceki yazımız olan El yapımı yumak mumluk başlıklı makalemizde ev yapımı, kendin yap ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    yaşamımızda ev dekarosyanları bize o günkü yorgunluğumuzu atmakta bence çok önemli ben kendim hem yapıyorum hemde sergilerine gidiyorum

  2. Allah’ım böyle askılara bayılıyorum. Dekorasyon böyle şeylerle oluyor işte 🙂

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019