Evlerimize yaz sıcaklığını getirecek öneriler

910

Alfemo Mobilya evlerinize yaz sıcaklığını getirecek çok güzel öneriler hazırlamış. Bizde Alfemo’nun bu önerilerini siz takipçilerimiz ile paylaşmak istedik.

Evlerimize yaz sıcaklığını getirecek öneriler

Alfemo Mobilya evlerinize yaz sıcaklığını getirecek çok güzel öneriler hazırlamış. Bizde Alfemo’nun bu önerilerini siz takipçilerimiz ile paylaşmak istedik.

1- Duvar renginizi değiştirin. Yazı yansıtan cıvıl cıvıl renk tonlarıyla hem mobilyalarınız hem eviniz daha ferah bir görüntüye kavuşur.

2- Kışın koltuklarınızda kullandığınız kadife kumaşlar yerine hem ferahlık hem de görsellik için koltuklarınızı keten kumaşlarla giydirebilirsiniz.

3- Yaz çiçeklerini vazonuzda ve saksılarda kullanarak mis kokularla evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

4- Yaşam alanımızdaki mobilyalar ruhumuzu yansıtır. Mobilyalarınızı özel temizleyiciler ile silmelisiniz ve özel yağ ile yağlamalısınız. Böylece hem sağlıklı hemde dayanıklık olacaklar.

5- Dekoratif aksesuarlar ile evinizde yaz sıcaklığına kavuşabilirsiniz. Koyu renk zigonlar yerine cam, deniz kabuğu gibi organik malzemeler içeren aksesuarlar kullanın.

6- Bahçe ve balkonlarda fazla vakit geçirebileceğimiz şu aylarda zamanımızı daha keyifli bir hale getirmek için aydınlatma ve mobilya düzenlemesi yapabilirsiniz. Mobilyalarınızı açık renk kumaşlarla dekore edebilir, aydınlatmada renkli fenerleri kullanabilirsiniz.

7- Kışın kullandığınız şömineye ihtiyacınız kalmadı. Şöminedeki renkli aydınlatmalarla evinize farklılık katabilirsiniz.

8- Renkli perdeleri tercih edin. Perdelerinizde kullanacağınız renkli motifler yaşam alanınıza esenlik katacaktır.

9- Halı yerine kilim tercih edin. Kalın halılar yerine bol renkli kilimlerle yerlerinizi daha aydınlık gösterebilirsiniz.

3oda1salon’dan alıntıdır.

alfemo-Bennett_berjer

Bir önceki yazımız olan Minimalist lüks ve çarpıcı ev dekorasyonu başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, interior design ideas ve minimalist ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019