Fotoğraflarla duvarlarınızı süsleyin

401

Duvarlarında yenilik arayan herkes, oldukça basit bir şekilde bu yeni yöntemi duvarlarında kullanabilerek bu güzel anılarını her daim hatırlamış olurlar.

Fotoğraflarla duvarlarınızı süsleyin

Fotoğraflarla duvarlarınızı süsleyin

Hayatında mutlu olduğu, her zaman hatırlamak istediği olaylar meydana gelen insanlar bu olayları fotoğraflar. Ancak bütün bu fotoğraflar ne yazık ki albümlerin içerisinde solar gider. Böyle olmasını istemeyen insanlar ise şimdilerde fotoğrafları duvar süslemede kullanmak için araştırmalar yapıyor. Duvarlarında yenilik arayan herkes, oldukça basit bir şekilde bu yeni yöntemi duvarlarında kullanabilerek bu güzel anılarını her daim hatırlamış olurlar.

Duvarlarını fotoğrafları ile süslemek isteyen kişiler bunu iki farklı şekilde yapabilir. İlkinde belirli bir dizilim olmadan odanın bir duvarının farklı yerlerine isteğe göre fotoğraflar yapıştırılabilir. Ancak bu fotoğrafların simetrik olması isteniyorsa öncelikle fotoğraflar masa gibi bir yerde belirli aralıklarla birleştirilip ardından evin istenilen duvarına sabitlenebilir.

Bir önceki yazımız olan El yapımı yumak mumluk başlıklı makalemizde ev yapımı, kendin yap ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. tabela dedi ki:

  resimler benim için vazgeçilmezdir. gerçek anlamda duvarlarımda olmasını istediğim modeller arasında , şüphesiz en kısa zamanda alışverişe gidip duvarlarımın hepsini bunun tarzında resimlerle donatacağım. güzel bir paylaşım yapan yonetici arkadasa tesekkur ederim

 2. orhan dedi ki:

  fotoğraflar vaz geçilmezimdir. Evimin her odasında kesinlikle 1 adette olsa fotoğraf bulunmaktadır. Bence sizler de fotoğraflarla süslemelisiniz evinizi…

 3. Çok güzeller gerçekten

 4. Mehmet Gökmen dedi ki:

  Fotoğraflar anıları ve geçmişi elimizde tutabilmemiz açısından son derece önemlidir. Mutlaka herkes çerçevelerle dolu ve anılarının bulunduğu bir ev ister. Çerçevelerin seçimi artık çok daha kolay hale gelmiştir. Gelişen teknoloji ve yeni tasarımlarla artık fotoğraflar çerçeveleri ile bir bütün oluyor. Güzel bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık.

 5. Bana göre her fotoğraf asılmamalı. Özen göstererek çekilmiş fotoğraflar olmalı ve tabi kaliteli bir baskıya sahip olmalı.

 6. TarzKadın dedi ki:

  Genelde yabancı filmlerde görüp hayran kalıyoruz resimli duvarlara. Biz çok kullanmıyoruz sanki çerçeveli resimleri duvarlarımızda. Benc harika görünüyolar ve bigün evim olursa mutlaka bu dekorasnu denicem!

 7. tadilat tamirat dedi ki:

  Sanırım fotoğraflara daha doğrusu kağıda dökülmüş fotoğraflara eskisi kadar önem vermiyoruz.Düşünsenize resim çerçevesinin bile dijitali var…

 8. Evimdeki çerçeveleri nasıl düzenleyeceğim konusunda bir fikrim yoktu yazı çok bilgilendirici teşekkürler deneyeceğim.

 9. ev dekorasyonu dedi ki:

  Çok yaratıcı bir fikir… Hem dekorasyona güzel bir hava katılmış. Hem de soyağacı şeklinde fotoğraflar yerleştirilmiş….

 10. Burcu Yeşim dedi ki:

  Genellikle 1 milyoncu diye tabir edilen çin ürünleri satan her dükkanda bu tür irili ufaklı tablolar alıp kendimiz de duvarlarımıza bu tür fotograf süslemeleri yapabiliriz,teşekkürler yönetici arkadaşımıza bu güzel bilgileri için…

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019