Genç yatak odası hazırlarken nelere dikkat etmelisiniz?

405
Genç yatak odası hazırlarken nelere dikkat etmelisiniz?

Genç yatak odası

Genç yatak odalarının olmazsa olmazı duvara asılan ismin baş harfine benzer süsler genç odasının evin genci için kişisel dekorasyon olarak hazırlanmış olduğunu hissettirecektir. Uygun renklerle tasarlanmış odalar canlı renklerle döşendiğinde enerli dolu çılgın gençler için uygun duracaktır. Çalışma masası, çiftli koltuk, komodin ve dolap genç odalarının demirbaşlarıdır.

Genç odası hazırlarken hazır takımlardan uzak durmanızı öneriyorum. Benim kişisel fikrim birbirine benzer parçalardan kombinler yapıp çok daha güzel genç odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

Çok çalışan ve çok okuyan gençler için rahat bir çalışma ortamı çok önemlidir. Bunun için rahat bir koltuk tercih edin.

Genç odasında diğer bir dikkat edilecek nokta ise gencin hobilerine önem vermek olur. Spor ve müzik ilgi çeken konuları dekorasyonda bulundurmak çok daha verimli zaman geçirmesine olanak sağlayacaktır.

Sıradan ve renksiz mobilyaların yerine canlı renkleri tercih etmenizi öneriyorum.

Sizler için beğendiğimiz genç yatak odası dekorasyonlarını inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

Bir önceki yazımız olan 2014 yılında genç kız odaları dekorasyonu nasıl olmalı? başlıklı makalemizde genç kız odaları 2014, genç kız odaları dekorasyonu ve genç kız odaları önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Öncelikle bu güzel yazı için teşekkür ederim emeğinize sağlık ayrıca turkuaz renk genç delikanlılar için hoş bir renk seçimi olabilir. Yeşil ve mavi tonlarını beyaz ve gümüş aksesuarlarla birleştirerek şık bir oda hazırlayabilirsiniz.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019