İlginç yatak başı modelleri

474

Klasik yatak başlıkları artık sizi sarmıyorsa, yeni fikirlere ve ilginç tasarımlara şans verme zamanı!

İlginç yatak başı modelleri

İlginç yatak başı modelleri

 

Sizde evinizde bulunan klasik yatak başlıklarından sıkıldıysanız, odanızda ilginç tasarımlara şimdiden yer hazırlamaya başlayın.

Klasik yatak başlıkları artık sizi sarmıyorsa, yeni fikirlere ve ilginç tasarımlara şans verme zamanı!

Tahtalar, kapılar ve devasa tabloları yatak başlığı olarak değerlendirmeye ne dersiniz? Kimi çatı görünümünde, kimi hint kamışından yapılma , kimi ise ahşap pencereden oluşan bu yatak başlarını çok seveceksiniz.

Kara tahta görünümündeki sevimli yatak başı ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Üzerine küçük notlar veya sevdiğiniz sözleri yazabileceğiniz bu yatak başı hayatınıza eğlence katabilir. Sabah uyandığınızda esprili mesajlarla karşılaşırsanız şaşırmayın.

Eski tarz pencereleri atmak yerine renklendirip yatak başında kullanabilirsiniz. Pencereleri kısalı uzunlu olacak şekilde yan yana getirerek farklı bir yatak başına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sevimli aksesuarla yatak odanızda samimi bir hava yakalayabilirsiniz.

Eskitme ahşap bir kapıyı yatak başı olarak değerlendirerek odanızda farklı ve şık bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

Yatağınızın arkasında boydan boya tablo kullanarak değişik bir yatak başına imza atabilirsiniz.

Ev şeklindeki yatak başı ile yatak odanıza sevimli bir hava verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yatak odasında duvar kağıdı kullanımı nasıl olmalı başlıklı makalemizde dekorasyon, duvar kağıdı kullanımı ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Janset dedi ki:

    Galerideki yatak başı modelleri birbirinden güzelmiş. Sadeliğe çok önem verdiğim için 7 numaralı yatak başını diğerlerine göre daha fazla sevdiğimi söyleyebilirim. Ancak bütün bu yatak başı modellerinin yatak odasına ayrı bir hava katacağına şüphem yok.

  2. Çok ilginç ve güzel modeller var resimleri tek tek inceledim yatak başı olarak tahta olan çok dikkatimi çekti.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019