Koltuk döşeme modelleri 2015

803

Ev ve ofis dekorasyonunun en önemli eşyalarından biri şüphesiz ki koltuk takımlarıdır. Çünkü evden başlayacak olursak, evimizde her gün ve belki her an kullandığımız dinlendiğimiz bir dekorasyon eşyasıdır.

Ev ve ofis dekorasyonunun en önemli eşyalarından biri şüphesiz ki koltuk takımlarıdır. Çünkü evden başlayacak olursak, evimizde her gün ve belki her an kullandığımız dinlendiğimiz bir dekorasyon eşyasıdır. Erkekler evden, öğrenciler okuldan geldikten sonra koltuklarda oturur ve dinlenir. Bununla beraber misafirlerin oturduğu ve sürekli olarak yine muhabbet ortamlarının oluştuğu bir mekanda koltuksuz olma ihtimali yoktur. Koltuksuz ev düşünülemez desek yeridir.
Yine aynı şekilde koltukların en önemli konumlarından biri de iş yerleridir. İş yerleri akşama kadar vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Hayatımızın ciddi bir bölümü işyerlerinde geçer. Tabii uyanık olduğumuz saatlerden bahsediyoruz. Zaten önemli olan kısmı da budur. Bürolar misafirlerin ağırlandığı ve çeşitli iş görüşmelerin yapıldığı mekanlardır. Ticaret üzerinde oldukça etkiye sahiptir. Öyleyse koltuklar da bu derece önemlidir.
Koltuk sektörünün alt sektörü diye nitelendirdiğimiz koltuk döşeme ve koltuk kaplama işçiliğinden de bahsedelim biraz. Koltuk döşeme bir nevi koltuk imalatı demektir. Yada bunun için koltuk tamiri diyenler de var. Fakat koltuk döşeme sektörü geniştir. İmalattan tamire kadar hepsini kapsamaktadır. Koltuk döşeme yaptırmak istediğiniz özel bir atölyeniz yoksa bu konuda ciddi bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Bize soracak olursanız MARMARA KOLTUK bu konuda oldukça profesyonel iş çıkarmaktadır.
Koltuk kaplama işinden bahsedecek olursak. Koltuk kaplama, eskiyen, bozulan, tahribata uğramış, rengi solmuş yada uzun yıllarca durduğundan artık sıkıldığınız koltuk kumaşının değişmesine karar verdiğiniz başvuracağınız sektördür. Koltuk yüzü değiştirme diye de bahsedilmektedir. Bu bakımdan koltuk kaplama işi beğendiğiniz ve tarzınıza uygun koltuk kumaşlarının koltuk yüzü olarak döşenmesidir.
2015 koltuk takımları ve koltuk döşeme ile ilgili MARMARA KOLTUK’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Minimalist modern ev dekorasyonu örnekleri başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, modern dekorasyon fikirleri ve modern ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019