Modern dekorasyonun ipuçları

504

Artık gerek evlerde gerekse ev trendlerinin yer aldığı dergilerde modern ev dekorasyonu sıklıkla kullanılıyor.

Modern dekorasyonun ipuçları

Modern dekorasyonun ipuçları

Klasik evler her ne kadar kendine ait bir havaya sahip olsalar da şimdilerde birçok kadın evini dekore ederken bu tarzı kullanmıyorlar. Artık gerek evlerde gerekse ev trendlerinin yer aldığı dergilerde modern ev dekorasyonu sıklıkla kullanılıyor. Modern evlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, sağladığı ferahlık ve yeni tarz eşyaların farklı şekillerde kombin edilmesidir. Ve modern evlerin olmazsa olmazlarından bir tanesi de yastıklardır. Gerek oturma odasında gerekse diğer odalarda sıklıkla büyük yastıklar bulunur.

Bu tarz evlerde birçok farklı renk, büyük bir uyum içerisinde bir arada bulunmaktadır. Ancak en fazla kullanılan renk genellikle beyazdır. Ortama ferahlık sağladığı açısından pek çok evde temel renk beyazdır. Birbirinden ilginç aksesuarlar ile süslenmiş olan evler çok daha yaşanılası bir hal almaya başlamıştır.

Bir önceki yazımız olan İsveçte bir apartman dairesinin ev dekorasyonu nasıl yapılmış başlıklı makalemizde beyaz dekorasyon, dekorasyon ve dekorasyon stilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019