Modern Lavabo Modelleri

259

İnsanlar çoğu zaman lavaboları ellerini yıkadıkları ve kendilerine baktıkları bir aynadan ibaret görürler. Tasarımcılar artık bunun böyle olmadığını, lavabolardan adeta bir dekorasyon harikası çıkarılabileceğini ispatlamış durumdalar. Eğer isterseniz ev dekorunuzun banyo kısmında güzel bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Modern Lavabo Modelleri

Modern Lavabo Modelleri

İnsanlar çoğu zaman lavaboları ellerini yıkadıkları ve kendilerine baktıkları bir aynadan ibaret görürler. Tasarımcılar artık bunun böyle olmadığını, lavabolardan adeta bir dekorasyon harikası çıkarılabileceğini ispatlamış durumdalar. Eğer isterseniz ev dekorunuzun banyo kısmında güzel bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Tabi her güzel şeyin bir bedeli olacak…

2016 Modern Lavabo ModelleriBirçok çeşidini saymamızın mümkün olduğu modern lavabolardan birkaç örnekle bahsedecek olursak, ilk sıraya Akvaryum Model Lavaboyu koyabiliriz. Tıpkı bir akvaryumu anımsatan bu modelde el yılama kısmının altında ve kenarlarında kalan kısımlarında su ve suyun içerisinde balıklar mevcut.
Modern Lavabo Modelleri
Bir diğer değişik model ise Suyun Başını Döndüren Model Lavabo gösterilebilir. Bu modelde biraz geniş alana sahip olmanız gerekiyor. Su musluktan akarken suyolu yokuşlu bir şekilde kavis alarak gidere ulaşıyor. Bu modelde el yıkarken göz alıcı bir görüntü oluşuyor.

Modern Lavabo Modelleri 2016Verebileceğimiz örnekleri çoğaltmakla birlikte bayanların dikkatini çekecek bir diğer modellerde Leopar Desenli Kap şeklindeki lavabo ve Musluğu Bardak Şeklinde olan lavabo. Leopar desenli lavabo normal bir lavabo standı üzerine dikdörtgen bir kap ve üzeri leopar desenleriyle kaplanmış su giderinden oluşuyor.
Modern Lavabo
Musluğu Bardak Şeklinde olan lavabo ise kırık bardak şeklinde duruyor ve musluğu açtığınızda su, bardağın kırık kısmından elinize ulaşıyor.

şık Modern Lavabo ModelleriBu gibi modern lavabolara sahip olmak için yaşadığınız evinde bu dekoru kaldırabilecek kapasitesinin olması gerekmekte. Banyo ne kadar büyük olursa dekor seçerken daha fazla alternatife sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 modern lavabo modelleri başlıklı makalemizde 2015 modern lavabo modelleri, banyo dekorasyonu ve hilton lavabo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019