Modern T şekilli mutfak dekorasyonu

1.246

T şekilli mutfak dekorasyonu, modern ada mutfak modelleri arasında gerçekten hoş bir dokunuş olduğunu ispatlayan bir mutfak modeli olduğunu kanıtlamıştır.

Modern T şekilli mutfak dekorasyonu

T şekilli mutfak dekorasyonu, modern ada mutfak modelleri arasında gerçekten hoş bir dokunuş olduğunu ispatlayan bir mutfak modeli olduğunu kanıtlamıştır. Modern bir mutfak alanı her kadının hayalindedir ama her zaman bu gerçek olmayabilir. Yeterli alanınız varsa ada mutfak modelleri arasında bulunan t şekilli mutfak modellerini gözden geçirmenizi öneriyorum.

Örneğimizde yer alan kahverengi tonlarının fazlaca kullanıldığı t şekilli mutfak modeli oldukça modern bir dokunuşa sahiptir. Ocak ve lavabonun yerleşimi gayet uygun olup, yeterli alanda çalışma alanı bırakılmıştır. Diğer tarafta ise ev ahalisinin yemeğini yiyip karşılıklı sohbet edecekleri alan düşünülmüştür. Mutfak modelleri arasında belkide en çok sevilen modelin bu olduğunu söyleyebilirim.

T Şekilli mutfak dekorasyonu kullanacaksanız eğer mutfak örneğimizde olduğu gibi bitki kullanımına önem gösterin. Kahverengi mutfakta yeşil bitkileri hayal edin. Ne kadar güzel değil mi? İnşallah Hayallerinizdeki Mutfağa sahip olursunuz.

1-Dining-bench

2-T-shaped-kitchen-island

Bir önceki yazımız olan Modern mutfak dekorasyonu örnekleri ve fikirleri başlıklı makalemizde modern mutfak, mutfak dekorasyonu ve mutfak dekorasyonu fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019