Mutfak İçin Duvar Kağıdı Seçimleri

290

Sürekli aynı duvar rengini kullanmaktan sıkıldığınızda komple badana boyayı değiştirip, mutfağı kirletmek yerine, daha kolay ve pratik olan bir yöntem olan duvarı kağıtla kaplamak daha caziptir.

Mutfak İçin Duvar Kağıdı Seçimleri

Bayanlar sürekli aynı şeyleri kullanmaktan sıkılırlar ve bir süre sonra değişiklik, yenilik ihtiyacı hissederler. Bu kullandıkları mobilyadan kıyafete, yatak odasından mutfak araç gereçlerine kadar gider. Bunlardan bir tanesi de mutfak duvarlarıdır.Sürekli aynı duvar rengini kullanmaktan sıkıldığınızda komple badana boyayı değiştirip, mutfağı kirletmek yerine, daha kolay ve pratik olan bir yöntem olan duvarı kağıtla kaplamak daha caziptir.
2015 Mutfak İçin Duvar Kağıdı SeçimleriBu yöntem daha pratik olacağı gibi sonrasında başınıza ciddi bir temizlik işi de çıkartmayacaktır. Mutfak için alacağınız duvar kağıdı fiyatı mağazaya göre değişkenlik gösterse de metresi ortalama 50 TL civarında olacaktır.

Mutfak İçin Duvar KağıdıÇok alacalı şekilleri sevmeyen ve mutfağın sadeliği bozulmasın, sadece rengi değişsin isteyenler için düz renk desensiz veya az desenli modeller seçilebilir.
Mutfak İçin Duvar Kağıdı Seçimleri
Bunun dışında zevke göre değişkenlik gösterebilecek seçenekler de mevcuttur. Örneğin; Bej renkte, üzerinde meyve şekilleri olan duvar kağıdı mutfağa bir nostalji havası katabilir. Ya da Cappucino model duvar kağıdı ise gri ve turuncu kareler içerisinde Cappucino yazısı ve Cappucino resimleri barındırarak mutfağa bir kafe havası verebilir.

Mutfak İçin Duvar Kağıdı Seçimleri 2015Bu ve bunun gibi birçok duvar kağıdı seçeneklerinden istediğinizi zevkinize göre seçip beğenebilirsiniz. Tabi duvar kağıdı seçerken en önemli unsur ise kağıdın kalitesi.
Mutfak İçin Duvar Kağıdı 2016
Özellikle çok ucuz kağıtlar zaman içerisinde daha çabuk deforme olabiliyor. Seçim yaparken ısıya ve yağ sıçramalarına karşı daha dayanıklı olabilecek kalitede kağıtlar bulmaya çalışmakta fayda olabilir.

Bir önceki yazımız olan Taş desenli duvar kağıdı modelleri başlıklı makalemizde duvar kağıdı modelleri, duvar kağıtları ve Taş desenli duvar kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019