Şark köşesi ve sedir fiyatları

1.497

Şark köşesi ve sedir fiyatlarından bahsetmeden önce dilerseniz bu iki ürün hakkında size bilgi verelim.

Şark köşesi ve sedir fiyatlarından bahsetmeden önce dilerseniz bu iki ürün hakkında size bilgi verelim.

Sedir bir çeşit koltuk modelidir. Koltuklara nazaran daha sade ve düz modellerdir. Kumaşları Anadolu motiflerinden oluşur. Daha çok yerden yüksek 40cm civarındadır. Genişlikleri 60 cm olan sedirler hem rahat hem de çok kullanışlıdır. Her ortama uyum sağlayan modellerle sıcak bir muhabbet ortamı oluşturur. Sedir deyince insanların aklına ilk gelen şey şark köşesidir.

Şark köşeleri sedir ve minder olmak üzere iki kısma ayrılır. Sedirler az önce de bahsettiğimiz gibi yerden yüksek genellikle ahşap iskeleti bulunan oturma gruplardır. Bunlar bazen kanepe şeklinde düz bazen de köşe şeklindedir. Ahşap malzemeler genellikle gürgen kullanılır. Çünkü gürgen ağaç oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile biliniyor. Bazıları sedir modellerini çam ağacından yapmaktadır. Fakat çam ağacı daha çabuk yıpranan ve zayıflayan bir ağaç cinsidir.

Şark köşesi hakkında..

Şark köşesinin diğer bir şekli de minderler. Sedirlerin üzerine konulan minderler aynı zamanda sedirsiz şekilde sadece yerde de kullanılabilir. Bu tamamen alıcının isteği ile ilgilidir. Yazının başında da belirttiğimiz gibi sedirler bir nevi olarak bir oturma gurubudur. Bir koltuk tarzıdır. Eski dönemlerde sedirler makat diye bilinirdi. Yerleri sabit şekilde yere çakılıydı. Fakat şimdi ki sedirler koltuk gibi yerden ayrı, seyyar şekilde yapılmaktadır.

Sedir ve şark köşesi nerede satılır?

Bunun cevabı çok kolay. İnternette Şark Dekorasyon diye arama yaptığınızda karşınıza çıkacak firma size her türlü şark köşesi ürünü tedarik edebilmektedir. Şark köşesinde bir marka olan Şark Dekorasyon İstanbul’da bulunmasına rağmen Türkiye’nin bütün illerine ve hatta Avrupa’nın bütün şehirlerine ürün satışı yapmaktadır.

Şark köşesi fiyatları ve sedir fiyatları için yine ŞARK DEKORASYON ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü fiyatlar güncel olarak değiştiğinden buradan net bir fiyat vermek sizi yanıltabilir.

Bir önceki yazımız olan Koltuk döşeme modelleri 2015 başlıklı makalemizde koltuk döşeme, koltuk kaplama ve koltuk takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019