Şık Oturma Odası Modelleri

185

Sizlerinde çok beğeneceği birbirinden güzel oturma odası modellerini bu koleksiyonumuzda bir araya getirdik.Farklı renk kombinleri ile tasarlanmış her kesime uygun modellerin yer aldığı koleksiyonumuzda sizlerde kendi evinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Şık Oturma Odası Modelleri

Sizlerinde çok beğeneceği birbirinden güzel oturma odası modellerini bu koleksiyonumuzda bir araya getirdik.Farklı renk kombinleri ile tasarlanmış her kesime uygun modellerin yer aldığı koleksiyonumuzda sizlerde kendi evinize uygun modeli seçebilirsiniz. Oturma odası grupları evlerinizin en çok kullanılacak ürünleri olmasından dolayı malzeme olarak da sağlam kaliteli ürünleri daha çok tercih etmelisiniz. Kısa süreli mobilya modelleri yerine daha uzun süre kullanabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

Güzel Oturma Odası ModelleriKullanacağınız perdelerinde oturma grupları ile olan uyumunu göz önünde bulundurursak bu örneğimizde de görüldüğü gibi birbiri ile uyumlu modelleri seçebilirsiniz.Perde ve oturma gruplarının birbiri ile uyumu gerçekten de odaya hoş bir hava katmış.
Farklı Oturma Odası ModelleriBu modelde de aynı durumdan söz edebiliriz perde ile oturma grupları birbirini tamamlıyor. Ayrıca kullanacağınız aksesuarlar da oldukça önemli otantik bir hava katmak istiyorsanız odanıza ahşap görünümlü sehpaları tercih edebilirsiniz.
Evleriniz için Oturma Odası Modeli
Puflar ile birlikte kombinlenen oturma grupları da bu yıl en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.Sade ve kullanışlı modelleri daha renk katan parçalar ile birlikte kullanarak güzel bir hava katabilirsiniz odalarınıza.En Güzel Oturma Odası ÖrnekleriEn çok beğendiğim renk uyumlarından birisi de bu modelde gördüğünüz mavi ile gri tonlarının birlikte kullanılması.İnsanın içini açan bir mistik hava katılmış.
2016 Oturma Odası Örnekleri
Koyu renkli modelleri de unutmayalım. Sarı ile siyahın uyumu her zaman en çok beğenilen renk uyumlarından olmuştur.Daha çok ofis tasarımlarında kullanılsa da bazı oturma odası modellerinde de başarı ile uygulanmış.
2016 Oturma Odası Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 çekyat modelleri başlıklı makalemizde 2015 çekyat modelleri, çekyat modelleri bellona ve çekyat modelleri fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019