Şimdi Mekanlardan Hoş Kokular Geliyor

76

Ortam kokulandırma; yaşam alanlarına, iş yerlerine ve ortak kullanım mekanlarına kimlik kazandırıyor. Mekanlarda var olan kötü kokuyu gideren koku tasarımları, markalar için hoş parfümlerin yanı sıra yenilikçi imzalar da geliştiriyor.

Şimdi Mekanlardan Hoş Kokular Geliyor

Ortam kokulandırma; yaşam alanlarına, iş yerlerine ve ortak kullanım mekanlarına kimlik kazandırıyor. Mekanlarda var olan kötü kokuyu gideren koku tasarımları, markalar için hoş parfümlerin yanı sıra yenilikçi imzalar da geliştiriyor. Orta ve büyük ölçekteki alanlarda gerçekleştirilen kokulandırma işlemi, profesyonel çözümler sunuyor. Dünyada 1931 yılından bu yana pazarlamanın bir parçası olarak mekanlar kokulandırılmaya devam ediyor. O günlerden farklı olarak günümüzde elinde parfüm şişesiyle gezen bir çalışan değil müşterilerin rahatsız olmayacağı özel ve profesyonel teknolojiler kokunun ortama yayılmasını sağlıyor. Koku esansları araştırmalar göz önüne alınarak seçiliyor ve parfüm kalıcılığı çok daha uzun süre hissediliyor.

Temizlik Hissini Hoş Kokuyla Tamamlayın

Dünyanın en büyük zincir markaları da ünlü butik mağazalar da pazarlama alanında kokulardan destek alıyor. Kokulandırma hizmeti almak için yalnız mağaza sahibi olmanız gerekmiyor. Muayenehanenizin alışıldık hastane kokusundan başka bir koku taşımasını, iş yerinizin bekleme salonundan itibaren müşterilerinize iyi bir izlenim sunmayı istiyorsanız geniş alan kokulandırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik kendi firmanız için özel kokular tasarlatarak size özel imzanızı da oluşturabilirsiniz. Yaptığınız iş ile ilgili ilham veren, marka kimliğini tanımlayan ve hafızalarda yer edinen kokuları seçerek farklı hisler için farklı kokular kullanabilirsiniz. Kokuların iştah artırdığı, satın almaya yönelime olumlu etki sunduğu, koku hafızasının görsel ve işitsel hafızadan öncelikli olduğu yapılan araştırmalarla onaylanıyor.

Son Teknoloji ile Havanızı Değiştirin

Özel tekniklerle, tasarım makinelerle, yüzde 100 saf bitki esanslarıyla kokulandırılan mekanlar, müşterilerin ya da ziyaretçilerin hafızalarında kolayca yer ediniyor. Temizliği yansıtan hoş kokular, sıradan kimyasallarla değil, A plus kalitedeki esanslarla sağlanıyor. Siz de ortam kokulandırma işlemlerinde profesyonelliği ve kalitesi ile dikkat çeken Carpex’i tercih ederek hoş kokuları sağlıkla yaşam alanlarınıza getirebilirsiniz.

Ortam kokulandırma sistemleri için çalışılabilecek firmaları seçerken sağlık bakanlığı ve IFRA dünya standartlarına uygunluk belgelerini kontrol edebilirsiniz. Carpex’in özel olarak tasarladığı esanslarda alkol veya herhangi bir zararlı kimyasal yer almıyor. Ortam koku giderici işlemleri için difüzyon teknolojisini tercih ederek kokusal pazarlama alanında dünyanın tercih ettiği teknolojiyi kullanabilirsiniz. Sıvı formdaki aromaları 1 mikrondan küçük partiküllere ayıran sistem sayesinde kalıcı ve güçlü koku etkisi elde edebilirsiniz.
Bitkisel kokularla sağlığınıza zarar vermeyen kokuları mekanlarınızda kullanabilir, hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için temiz ve hoş kokulu alanlar yaratabilirsiniz. Siz de ortam kokulandırma işlemleri için uzman kadrosu ve profesyonel çalışma anlayışı ile Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi Carpex’i tercih edebilir, hoş kokularla mekanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlham Verici Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2019 başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, ev aksesuarları ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019