Yatak odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz renk seçimleri neler olmalı?

658

Sizin yatak odası tarzınız nedir önce onu düşünmelisiniz. Beyaz mı yoksa rengarenk mi ?

Yatak odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz renk seçimleri neler olmalı?

Yatak odası dekorasyonu

Sizin yatak odası tarzınız nedir önce onu düşünmelisiniz. Beyaz mı yoksa rengarenk mi ? Beyaz çoğu zaman romantik bir kişiliği yansıtır. Renkler ise neşeyi hareketliliği temsil eder. Siz hangisisiniz?

Doğanın ana rengi yeşil ile beyazı beraber kullanırsanız güne dinamik ve hazır birşekilde başlayabilirsiniz. Yada spor ve estetikten vazgeçmeyen bir insansanız kırmızı tonlarını kullanabilirsiniz. Güne merhaba derken zinde olmak için beyaz ve mavi renklerin ağırlıklı olduğu renk tonlarını mutlaka deneyin. Düzenli bir insansanız bu renk tonları kesinlikle size göre.

Geceleri dinlenmek istiyorsanız mutlaka koyu tonları tercih etmelisiniz. Yatak odanızda huzuru yakalamak için koyu tonlar size göre diyebilirim. Bir öneri olarakta şunu söylemek isterim. Küçük yatak odasına sahipseniz tek bir duvarını siyah yapın ve odanızdaki derinlik farkını görün! Huzurlu bir uyku için ise yapacağınız tek şey yatak odanızda kahve rengi ve toprak tonlarına yer vermek olacak.

Sizler için beğendiğimiz yatak odası dekorasyonu örnekleri inceleyin ve görüşlerinizi yazın 🙂

 

Bir önceki yazımız olan Tasarım harikası yatak odası dekorasyonları ve modelleri başlıklı makalemizde 2014 yılının yatak odası modelleri, Hayalinizdeki Dekorasyon ve modern yatak odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. 1hanim dedi ki:

    Yatak odasında renk uyumu önemli ben boğucu olmayan açık renkleri tercih ediyorum. Güne dinamik başlamak için yeşil de kullanılabilir tabi.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019