Yumuşacık ve Suyu Hızlıca Emen Banyo Havlusu

336

Yakın zamanda denediğim ve memnun kaldığım bir üründen yani Hydrocotton ürün olan Casualavenue.com.tr adresinden aldığım Chicago havludan bahsetmek istiyorum.

Yumuşacık ve Suyu Hızlıca Emen Banyo Havlusu

Hijyen benim için her zaman en vazgeçilmez önceliklerimden biri olmuştur. Dolayısı ile her zaman banyo ürünlerime ekstra özen gösterdiğimi söyleyebilirim. Her şey bana özeldir banyomda. Özellikle havlularım olmazsa olmazdır diyebilirim. Yumuşak olması, beni sarması ve istediğimiz özelliklerde olması kaçınılmaz ayrıntılarımdandır. Yakın zamanda denediğim ve memnun kaldığım bir üründen yani Hydrocotton ürün olan Casualavenue.com adresinden aldığım Chicago havludan bahsetmek istiyorum.

Ben tek seferde 3 farklı ebadını da satın aldım. Ürün 30*50 – 50*90 – 70*140 boyutlarından oluşan boyutlarda satılıyor. Ben farklı kullanımlar için açıkçası her 3 ünü de sipariş ettim ve iyi ki de etmişim diyorum.

Daha ilk kullanımından itibaren vazgeçemediğim havlu oldu diyebilirim. Hem birçok farklı havlu türüne göre daha yumuşak olması hem de yine birçok standart havlu örneklerine göre çok daha hızlı emici olması ve buna rağmen kuru kalma hissi beni en çok etkileyen ayrıntılardan biri oldu. Açıkçası banyo sonrasında yaşadığım suyu hızlı emiş gücü beni oldukça mutlu etti diyebilirim. Öyle dakikalarca ıslak kalmaktan hoşlanan biri değilim ve bu sebeple bugüne kadar aldığım birçok havlu ürünlerinden vazgeçmek zorunda kalmıştım diyebilirim.

Oysa aldığım Chicago havlu seti sayesinde bence tam aradığım ürünü buldum diyebilirim. Üstelik oldukça fazla renk alternatifi ile almanıza olanak sağlıyor. Ben açık renklerini tercih ettim ama siz kendi zevkinize göre de alım yapabilirsiniz tabi ki. Siteden alım yaparken Hydrocotton özelliğinin olmuş olduğunu görünce zaten aradığım havlunun bu olduğunu anlamıştım. Çok daha yumuşak olarak tanımlanan bu ibare bence birçok kişinin istediği bir özellik.

Yakın zamanda bir 3 lü set daha sipariş edeceğim ve kardeşime hediye etmeyi düşünüyorum. E titizlik genellikle aileden gelen bir özellik oluyor. Biz abi kardeş nedense bu konularda oldukça hassasız. Sizlerde hem kendinize hem de sevdiklerinize gönül rahatlığı ile ürünün siparişini verebilirsiniz. http://www.casualavenue.com/tr/chicago-banyo-havlusu-70×140-5981.html bu adresten direk ürüne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda siteye bir göz attım ve daha alabileceğim birçok ürün olduğunu gördüm. Şimdi müsaadenizle ben sitede ufak bir gezintiye çıkayım ve uzun zamandır almak istediğim eksikliklerimi tamamlayayım ama siz bence diğer ürünlere bakın ve kesinlikle bu harika havluyu almamazlık etmeyin diyorum. Üstelik bence fiyatları da oldukça makul düzeyde. Kaliteli havlu almak istiyorsanız ve sizlerde benim gibi bu konuda oldukça hassassanız Chicago banyo havlusundan memnun kalacaksınız diye umuyorum.

chicago_towel-dark_grey.jpg

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Koyu Renklerden Korkmayın başlıklı makalemizde dekorasyonda koyu renk, ev dekorasyonu örnekleri ve koyu renk ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

hayalinizdekidekorasyon.com | 2014 - 2019